8 aplikácií na manažment sociálnych sieti


Aplikácie na manažment sociálnych sieti majú obrovskú silu pomôcť vašim fanpage posunúť ich na vyššiu úroveň a propagovať vaš web rýchlejšie a efektívnejšie.

Najlepšie z nich ponúkajú mnoho funkcii ako zorganizovať viacero účtov a ako šíriť informácie, nové statusy naprieč niekoľkými sociálnymi sieťami, bez toho žeby ste každý status(post) vkladali separatne. To Vám ušetrí čas na ďalšie úlohy.

Aplikácie Vám pomôžu vložiť status jedným klikom na všetky sociálne siete.

Ponúkame 8 najpoužívanejších a najlepších aplikácií na manažment sociálnych sieti, ktoré sú momentálne dostupné:

1.HOOTSUITE

Hootsuite je asi najviac populárna aplikácia na manažment. Ponúka množstvo možností a nastavení. Môžete sledovať a vkladať statusy na niekoľko sociálnych sieti vrátane Facebook - osobnú stránku a tiež fanpage, Twitter, Linkedin a iné. Hootsuite obsahuje aj analyticky systém s ktorým možete sledovať vybrané kľúčové slova a tiež možnosť naplánovať kedy majú byť vaše statusy vložené.

2. TWEETDECK

Ďalšia populárna web aplikácia pre manažment sociálnych sieti.

Twetdeck môže byť nainštalovaná ako program na vašom disku. Taktiež môzte stiahnuť aplikáciu na váš mobil či prehliadač ako google chrome.. S tweetdeckom môžete sledovať vaše statusy v reálnom čase hneď ako sa pripojíte na Twitter, Facebook, Linkedin a podobne.

3. SOCIALOOMPH

Pomáha nielen pre Facebook a Twitter účty ale môžete tiež nastavovať a načasovať statusy na Váš blog. Načasuj svoj status, sleduj kľúčové slova, propaguj svoj profil a vytváraj neobmedzený počet účtov zdarma. SocialOomph ponuka verziu zdarma ale tiež platenú verziu s ďalšími rozšírenými možnosťami.

4. COTWEET

Cotweet v minulosti zvykol byť používaný hlavne malými firmami. S cotweet môžete sledovať a analyzovať Facebook a Twitter.

5. TWITTERFEED

Webmastery a blogeri môžu aktualizovať ich sociálne média s RSS feed integrovaním Twiter feed priamo do sociálnych sieť. RSS feed môže byt prepojený k Twitter účtu, Facebook, Linkedin a pod.

6. SPREDFAST

Manažuj a analyzuj dáta priamo z Facebooku, Twitter, youtube a podobne. Zistíš koľko ľudí videlo tvoj status, a či tvoje publikum sa aktívne zapojilo. Dáta sú zobrazovane formou grafov a môžeš ich porovnať s inými kampaňami.

7. BUFFER

Pomôže ti s optimalizáciou a časovým naplánovaním statusov. Buffer využíva iba Facebook, Twitter a google+. Je vynikajúci na publikovanie tweetov na Twitteri.

8. SOCIALFLOW

Veľmi podobný ako Buffer. Socialflow využíva dáta z tvojho Twitteru. Tak môžeš následne analyzovať dáta ako napríklad kedy je vhodný´ čas na pridanie statusov.

NA ZÁVER

Všetky aplikácie sú v podstate na rovnakom princípe a podobné.

Treba si vyskúšať ktorý sa Vám najviac páči. Ja osobne využívam HOOTSUITE a BUFFER, tie sa mi zdajú najprehľadnejšie a dajú sa s nimi robiť zaujímavé veci aj vo free verzii.

Pokial nemate skúsenosti s marketingom na sociálnych sieťi, navahájte ma kontaktovať TU.

Uverejnené 10.5.2016

© 2016 Marketing-tu.sk | Všetky práva vyhradené
Vytvorené službou Webnode
Vytvorte si webové stránky zdarma!