📣 Prečo Ja?! 

 Ak sa pýtate prečo práve ja by som mal pracovať pre Vás a v čom sa líšim od bežných marketíngových špecialistov, nižšie Vám vysvetlim PREČO.


1. CENY €  


→ Ak mate obmedzený rozpočet, alebo začinate s propagáciou svojho e-shopu/webu, popripade fungujete na trhu ale nedarí sa Vám tak ako by ste chceli,  garantujem Vám NAJNIŽŠIE CENY, ceny ktoré Vám neponúkne žiadna marketingová agentúra. Vzhľadom k tomu, že som digitálny nomád a pracujem sám pre seba, ceny si môžem určovať tak aby ste boli spokojný Vy, ale aj ja. 

→ U mňa sa neviažete na pol roka, rok. Určime si cieľ - čo chcete dosiahnuť, podmienky, úkony prác, cenu a deadline - férovy prístup.

→ Žiadne navyše poplatky, ide o jednorázovu platbu, v prípade spokojnosti možnosť predĺženia spolupráce za výhodnejšich podmienok.


2.  Spoľahlivosť a Zodpovednosť 👌👌


→ Spoľahlivé a zodpovedné naplnenie podmienok - splnenie dohodnutých úloh a potrebných úkonov načas a v rámci vopred dohodnutých podmienok.


→ 100% diskrétnosť. Žiadne zapojenie tretích strán do projektov. Všetky úlohy vykonávam sám  so svojím talentovaným tímom. Všetky citlivé informácie si nechavame pre seba. Nikto iný nebude mať k nim prístup.

→ Komunikácia s nami na najvyšsej úrovni, sme pripojení na internet nonstop, pravidelne kontrolujeme e-maily. Rýchla odpoveď. Skype konzultácia - žiaden problém.  Poradenstvo a Návrhy upráv webu ZDARMA, ochotne Vám poradím.


→ Ľudský a priateľský prístup.  


→ Neukazujeme iba analýzy a štatistiky. Ukazujem výsledky ktore sme dosiahli. Pracujeme každý deň a pijeme veľa kávy:), aby sme dosiahli lepšie umiestnenie webov v google, zvýšlili SEO ranking, navýšili predaj cez Váš e-shop prilákanim vyššieho počtu zákaznikov na Váš web.


→ V žiadnom prípade nevyživame nekalé praktiky SEO tzv. Black Hat SEO techniky. Celu optimalizáciu ,úpravy riešime manuálne, nie cez automatické systémy ako mlink alebo backlinksgenius, v ktorých hrozí penalizácia. 


3. Skúsenosti 💪 💪


→ Som certifikovaný expert - analytik. Mám certifikaty a kurzy z oblasti online marketingu, z manažmentu na sociálnych sieťach, manažmentu v online marketingu, reputačneho manažmentu získane v zahraniči a tiež certifikát Google partner v Google Analytics a v neposlednom rade certifikat od Hubspot v oblasti Indbound marketingu. Bližšie info: O Mne.

→ Máme mnohoročné skúsenosti v online marketingu doma, ale aj v zahraničí. Úspešne sme analyzovali a implementovali marketíngove kampane, zooptimalizovali SEO, spustili reklamu na facebooku a zvýšili návštevnosť na desiatkach weboch od malých weboch až po väčšie značky.

→ Naše skúsenosti a vedomosti rozvíjame pravidelne formou samovzdelávania, sledovania nových trendov a techník, písanim blogov a neustále sa zdokonaľujeme v oblasti online marketingu, SEO, spravovania sociálnych sieti a reputačnom manažmente.

→ Každu webstránku detailne analyzujeme a vytvárame presnú stratégiu na špecifický cieľ či uz je to zvýšenie návštevnosti, zvýšenie predaja, lepšie umiestnenie v Google vyhľadávani a pod. 


    Máš otázky? Sem s nimi

    👇👇👇👇

© 2016 Marketing-tu.sk | Všetky práva vyhradené
Vytvorené službou Webnode Cookies
Vytvorte si webové stránky zdarma!
<